t_page
کد خبر: ۸۸۹۷
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۰:۲۳
محمد علی گرایی، کشتی گیر شیرازی به دیدار رده بندی مسابقات کشتی فرنگی جهان که در شهر پاریس مرکز کشور فرانسه در حال بر گزاری است، صعود کرد.
دبیر هیات کشتی فارس دوشنبه درگفت و گو با ایرنا افزود: گرایی که برای نخستین بار است در مسابقات جهانی شرکت می کند در وزن 71 کیلوگرم پس از استراحت در دور اول، در دور دوم به مصاف شماگی بولکوادزه، دارنده مدال برنز المپیک از گرجستان رفت و توانست با نتیجه سه بر 2 از سد این حریف بگذرد.
فریبرز منوچهری ادامه داد: این کشتی گیر شایسته شیرازی در دور سوم با نتیجه هفت بر یک اوریک نیکوگوسیان از فرانسه را مغلوب کرد اما در دور چهارم با نتیجه 6 بر سه مقابل فرانک استابلر، قهرمان جهان از آلمان شکست خورد و با توجه به حضور این کشتی گیر در دیدار نهایی، گرایی به گروه بازنده ها رفت.
دبیر هیات کشتی فارس اظهار کرد: گرایی در گروه بازنده ها، رسول چونایف دارنده مدال برنز المپیک و قهرمان جهان از جمهوری آذربایجان را شکست داد و به دیدار رده بندی راه یافت.
وی اضافه کرد: گرایی در دیدار رده بندی با دانیل کاتاراگا، نایب قهرمان جهان از مولداوی کشتی می گیرد و در صورت برتری برابر این حریف برای کسب مدال برنز به مصاف برنده کشتی گیر روسیه و مجارستان می رود.
نخستین روز از مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی جهان، دوشنبه در سالن 20 هزار نفری 'آکورهتل آرنا' شهر پاریس در وزن های 71، 75، 85 و 98 کیلوگرم آغاز شد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار