t_page
کد خبر: ۸۹۰۹
تاریخ انتشار: ۰۲ شهريور ۱۳۹۶ - ۰۱:۰۴
محمد علی گرایی کشتی گیر شیرازی سکوی سوم مسابقات کشتی فرنگی جهان که در شهر پاریس در حال بر گزاری است، فتح کرد.
دبیر هیات کشتی فارس سه شنبه در گفت و گو با ایرنا بیان کرد : گرایی شامگاه دوشنبه با غلبه بر حریف اهل مولداوی در وزن 71 کیلوگرم مدال ارزشمند برنز را برای کشورمان و استان فارس به ارمغان آورد.
فریبرز منوچهری افزود : این کشتی گیر شایسته شیرازی که برای نخستین بار است در مسابقات جهانی شرکت می کند کشتی های بسیار خوبی گرفت و در نهایت مقام سوم جهان را به خود اختصاص داد.
وی اضافه کرد : گرایی پس از استراحت در دور اول، در دور دوم به مصاف شماگی بولکوادزه دارنده مدال برنز المپیک از گرجستان رفت و توانست با نتیجه سه بر 2 از سد این حریف بگذرد.
منوچهری گفت:‌در دور سوم با نتیجه هفت بر یک اوریک نیکوگوسیان از فرانسه را مغلوب کرد اما در دور چهارم با نتیجه 6 بر سه مقابل فرانک استابلر، قهرمان جهان از آلمان شکست خورد و با توجه به حضور این کشتی گیر در دیدار نهایی، گرایی به گروه بازنده ها رفت.
دبیر هیات کشتی فارس اظهار کرد: گرایی در گروه بازنده ها، رسول چونایف دارنده مدال برنز المپیک و قهرمان جهان از جمهوری آذربایجان را با نتیجه 16 بر 14 شکست داد و به دیدار رده بندی راه یافت و در این مرحله با ارایه یک کشتی زیبا و سخت ، دانیل کاتاراگا نایب قهرمان جهان از مولداوی را با نتیجه 10 برهشت شکست داد و مدال برنز را به خود اختصاص داد .
مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی جهان، در سالن 20 هزار نفری 'آکورهتل آرنا' شهر پاریس از دوشنبه آغاز شد و امروز با انجام چهار وزن دوم دنبال خواهد شد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار