t_page
کد خبر: ۸۹۱۹
تاریخ انتشار: ۰۴ شهريور ۱۳۹۶ - ۰۰:۰۸
امام‌جمعه کازرون تأکید کرد
خطیب نماز جمعه کازرون با اشاره به برگزاری مجالس مختلط در کازرون گفت: چنانچه نیروی انتظامی و اداره امور صنفی این بساط را در شهر جمع نکند امت حزب‌الله اقدام خواهد کرد.
به گزارش محمدحسن هاشمی کشکولی، حجت‌­الاسلام و المسلمین حاج محمد خرسند در خطبه‌­های نمازجمعه امروز این شهر با گرامیداشت هفته دولت در سخنانی اظهار داشت: آنچه شهیدان رجایی و باهنر را در میان مردم ماندگار کرد، مدیریت اسلامی و مردمی بودن آن­ها بود و هیچ‌گاه دنبال ریاست و پست و مقام نبودند.

وی با اشاره به نپذیرفتن پست نخست‌وزیری توسط شهید رجایی با ابراز تأسف گفت: امروزه برخی برای گرفتن یک پست رده پایین‌ دست به هر کاری می‌زنند و چه تهمت­‌هایی را که به زبان نمی‌آورند.

امام‌جمعه کازرون از دولت دوازدهم خواست جهت‌گیری کلان خود را بر اساس عدالت و اولویت­‌هایی را که مقام معظم رهبری در مراسم تنفیذ ریاست جمهوری فرمودند ازجمله «معیشت مردم، زیر بار زور نرفتن و تعامل با دنیا» برنامه‌ریزی کند.

حاج آقاخرسند تصریح کرد: در این برهه زمانی دولت نباید زیر بار زورگویی‌های آمریکا برود.

وی از دولت خواست مسئله برجام را با شفافیت به مردم بیان کنند و ادامه داد: چنانچه شرط بازرسان بازدید از مراکز نظامی هست، چنین برجامی را ملت ایران به هیچ صورت قبول ندارد و بنا به فرموده مقام معظم رهبری چنانچه آمریکا برجام را پاره کند ما آتش می‌زنیم و این آرزو را باید به گور ببرند.

حاج آقاخرسند به برخی مشکلات پیش روی شهرستان کازرون ازجمله احداث سد نرگسی، تونل محرم، احیای دریاچه پریشان، منطقه ویژه اقتصادی و گردشگری، بیمارستان 220 تخت خوابی، کارخانه پتروشیمی، کتابخانه مرکزی و فرمانداری ویژه و دیگر وعده‌ووعیدهایی که از سوی دولتمردان به مردم این شهرستان داده‌ شده و هنوز تحقق‌ نیافته اشاره کرد و گفت: همان‌طوری که دولت با اختصاص اعتبار به احیای دریاچه ارومیه همت گماشت، برای احیای دریاچه پریشان هم‌ نظری داشته باشد.

امام‌جمعه کازرون به شروع کار شوراهای اسلامی شهر و روستا اشاره کرد و از شوراهای اسلامی این شهرستان خواست خودشان را خدمتگزار مردم بدانند و وارد بازی‌های سیاسی نشوند.

حاج آقاخرسند به برخی کم‌کاری‌های بعضی مسؤولان شهرستان کازرون در برطرف کردن مشکلات مردم  این شهرستان صورت گرفته اشاره کرد و گفت: همین کم‌کاری‌ها باعث شده که میلیاردها تومان به ضرر مردم این شهرستان شود.

وی در بخش دیگر سخنان خود به مراسم‌های عروسی  و شادی در تالارها و باغ­‌ها اشاره کرد و متذکر شد: بر اساس گزارشی که رسیده در برخی از این تالارها مراسم عروسی به‌صورت مختلط زن و مرد باهم همراه با آلات موسیقی غیرمجاز با فیلم‌برداری توسط مرد برگزار می­‌شود که این امر زمینه‌ساز معصیت بوده و باید توسط نیروی انتظامی و امور صنفی ممانعت به عمل آید.

خطیب نمازجمعه کازرون  تصریح کرد:چنانچه نیروی انتظامی و اداره امور صنفی بساط مراسم‌های مختلط در باغ‌­ها و تالارها را جمع نکند امت حزب‌الله اقدام خواهد کرد.

حاج آقاخرسند از نیروی انتظامی خواست همان‌گونه که در سر چهارراه‌ها و میان راه­‌ها برای جریمه کردن خودروها می‌ایستند، به همان اندازه هم در کار فرهنگی اقدام نمایند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار