t_page
کد خبر: ۸۹۳۷
تاریخ انتشار: ۰۵ شهريور ۱۳۹۶ - ۲۳:۱۹
براساس معرفی شورای شهر کازرون ،محمدعلی برزویی معاون سابق شهرداری کازرون به سمت سرپرستی شهرداری کازرون معرفی شده بود که روز گذشته پس از حضور در محل شهرداری و ورود به دفتر شهردار با حضور شهردار سابق مواجه شد.

به گزارش عصر فارس به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان کازرون، طبق برنامه تنظیم شده از سوی فرمانداری این شهرستان، روز چهارشنبه و همزمان با سراسر کشور، مقرر گردیده بود که اولین جلسه شورای اسلامی دوره پنجم شهرهای ششگانه شهرستان کازرون به ترتیب کازرون از ساعت 7:30، قائمیه 8:45، نودان 10:00، کنارتخته 11:30، خشت 12:30 و بالاده 13:30 به ریاست فرماندار شهرستان کازرون در فرمانداری جهت ادای سوگند منتخبین پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهرها و نیز انتخاب رئیس شورای هر شهر برگزار گردد.

برای شهر کازرون، بعد از اخذ رأی اعضای شورا، روزبهی با چهار رأی در مقابل سه رأی کاظمینی حائز اکثریت آرا و به عنوان رئیس شورای اسلامی شهر کازرون انتخاب شد.

شهرداری کازرون دو شهردار دارد!!!!

همچنین محسن تن با 7 رأی به عنوان نائب رئیس شورای اسلامی شهر کازرون انتخاب شد. راحله نامداری نیزبا 7 رای به عنوان خزانهدار پنجمین دوره شورای اسلامی شهر کازرون به مدت یکسال انتخاب شد.

شهرداری کازرون دو شهردار دارد!!!!

مهرورز و آذینفر نیز به عنوان منشی شورای اسلامی شهر کازرون به مدت یکسال انتخاب شدند. در پایان محمدامین مهرورز با 7 رأی به عنوان نماینده شورای اسلامی شهر کازرون در شورای اسلامی شهرستان کازرون به مدت چهار سال انتخاب شد.

همچنین مجتبی عباسی رئیس، سیدحمید هاشمی نایب رئیس، شهربانو بکر خزانهدار، محمود حیدری و محمد راست به عنوان منشی شورای اسلامی شهر کنارتخته انتخاب نمودند. همچنین سیدحمید هاشمی به عنوان نماینده شورای اسلامی شهر کنارتخته در شورای اسلامی شهرستان کازرون به مدت چهار سال انتخاب شد.

شهرداری کازرون دو شهردار دارد!!!!

اسدا... رستمی رئیس، محمدحسین روانشاد نایب رئیس، حسین فروتن خزانهدار، مسعود عباسزاده و مهشید خسروانی نیز به عنوان منشی شورای اسلامی شهر خشت به مدت یکسال انتخاب شدند. اسدا... رستمی هم به عنوان نماینده شورای اسلامی شهر خشت در شورای اسلامی شهرستان کازرون به مدت چهار سال انتخاب شد.

شهرداری کازرون دو شهردار دارد!!!!

شورای اسلامی شهر بالاده نیز سید عباس موسویزاده را به عنوان رئیس، یدا. نایب رئیس، عباس موصلی خزانهدار و رضا گندمکار را نیز به عنوان منشی شورای اسلامی شهر بالاده انتخاب کردند. در این جلسه همچنین رضا گندمکار به عنوان نماینده شورای اسلامی شهر بالاده در شورای اسلامی شهرستان کازرون به مدت چهار سال انتخاب شد.

شهرداری کازرون دو شهردار دارد!!!!

صبح روز شنبه 4 شهریور نیز شورای اسلامی شهر قائمیه با حضور در فرمانداری کازرون، راضیه فرجاد را به عنوان رئیس، رحمن کشتکار نایب رئیس، غلامرضا محمدی خزانهدار، محمدباقر میرزائی و گودرز جعفری به عنوان منشی شورای اسلامی شهر با رأی مخفی و اکثریت نسبی به مدت یکسال انتخاب نمودند. لازم به ذکر است در این جلسه گودرز جعفری به عنوان نماینده شورای اسلامی شهر قائمیه در شورای اسلامی شهرستان کازرون به مدت چهار سال انتخاب شد.

شهرداری کازرون دو شهردار دارد!!!!

اما طی حکمی از سوی اعضای شورای اسلامی دوره پنجم شهر کازرون، مهندس محمدعلی برزوئی به عنوان سرپرست شهرداری معرفی و منصوب شد.

شهرداری کازرون دو شهردار دارد!!!!

در این مراسم که با حضور اعضای دوره پنجم شورای اسلامی شهر و کارکنان شهرداری برگزار گردید، پس از تلاوت آیاتی چند از کلاما... مجید، محسن روزبهی ریاست شورای اسلامی شهر کازرون، ضمن تقدیر و تشکر از زحمات چهار ساله شورای اسلامی دوره چهارم و سید مهدی مکی شهردار سابق، در طول مدت خدمت در شهرداری با قرائت و ابلاغ حکم آقای مهندس محمدعلی بروزوئی را از تاریخ 02/06/1396 به عنوان سرپرست شهرداری معرفی نمودند.

وی در ادامه صحبتهای خود از کارکنان شهرداری درخواست کرد تا ضمن حفظ وحدت و همدلی در این دوره گذار، تا تعیین شهردار آینده با سرپرست شهرداری کمال همکاری را به عمل آورند.

سپس مهندس سید مهدی مکی، از همه مردم، پرسنل خدمتگذار شهرداری و همه مسئولینی که در زمان تصدی مسئولیت شهرداری همراه و کمکرسان او در انجام امورات عمرانی و شهرسازی بودند، تقدیر و تشکر نمود و ضمن حلالیت طلبیدن از همه مردم شهر به دلیل همراهی و مشارکت عمومی در انجام کارها و امورات یادآور شد: خود را همیشه با افتخار به عنوان شهروند کازرونی و خدمتگذار همشهریان عزیز میدانم.

در ادامه مهندس برزوئی سرپرست شهرداری کازرون نیز ضمن تشکر از حسن اعتماد شورای اسلامی شهر گفت: برنامهریزی برای پیشرفت شهر در اولویت است و باید به نحوی برنامهریزی گردد که با تحمل کمترین آسیبها، انشاءا... از این مرحله به سلامت عبور نماییم و در این راستا همراهی و همکاری شهروندان، پرسنل شهرداری و اعضای محترم شورای شهر و دیگر مسئولین را در جهت نیل به موفقیتهای بیش از پیش خواستار شدند.

براساس معرفی شورای شهر کازرون ،محمدعلی برزویی معاون سابق شهرداری کازرون به سمت سرپرستی شهرداری کازرون معرفی شده بود که روز گذشته پس از حضور در محل شهرداری و ورود به دفتر شهردار با حضور شهردار سابق مواجه شد.

گفته شده است، سرپرست شهرداری کازرون پس از مشاهده حضور شهردار سابق با مواجهه شهردار، محل را ترک نموده و امروز نیز در محل کار خود در ساختمان شهرداری کازرون حضور نیافت.


براساس اخبار دریافتی، صبح امروز شورای شهر کازرون مکاتبات لازم جهت معرفی شهردار را در دستور کار قرار دادند و بنابر اخبار غیرموثق، آقای حسین موحد جهت تصدی شهرداری کازرون معرفی شد.

محسن تن عضو و سخنگوی شورای شهر کازرون در گفتگو با کازرون خبر و در واکنش به ابقای شهردار سابق کازرون گفت : متاسفانه بخشنامه وزیر کشور در رابطه با ممنوعیت انتساب سرپرست شهرداری ها قبل از معرفی شهردار، که در تاریخ 19 مرداد صادر شده بود به فرمانداری ابلاغ نشده بود و بالطبع شورای جدید از آن اطلاعی نداشت.

وی گفت: انتظار داشتیم با وجود قانونی بودن اقدام شهردار سابق، ایشان انتصاب سرپرست جدید را با استعفای خود رسمیت می بخشید .

تن گفت : امروز بعد از ظهر تصمیم نهایی و انتخاب شهردار جهت مکاتبات با استانداری برگزار خواهد شد.

براساس شنیده ها، حسین موحد و علی باقری از گزینه های شهرداری کازرون هستند که احتمال انتخاب موحد بیشتر است.نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار