t_page
کد خبر: ۹۰۱۵
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۳۹۶ - ۰۰:۴۸
مسابقات فوتبال دانش آموزان آسیا؛
چهارمین روز از مسابقات فوتبال دانش آموزان آسیا با اولین پیروزی تیم فارس و صدر نشینی تیم ایران پایان یافت.
چهارمین روز  بازی های  مرحله گروهی مسابقات فوتبال دانش آموزان آسیا (ASFF) با انجام دو بازی همزمان در  دو گروه A و B آغاز شد.

در ساعت ۱۵ و از گروه A این رقابت ها  دو تیم های فارس  و  هندوستان در مجموعه ورزشی بعثت به مصاف هم رفتند و در همین ساعت نیز  از گروه  B  ،تیم های مالزی  و  سریلانکا  در مجموعه ورزشی حافظیه با هم دیدار کردند.

در دیدار تیم منتخب فارس و هند ، تیم فارس پس از ناکامی در باز کردن دروازه حریفان خود در دو بازی قبلی ، توانست با ۵ نتیجه بر یک به پیروزی برسد.

برای فارس سروش انصاری ، روح الله صفوی و احمدرضا دهداری هر کدام یک گل  به ثمر رساندند و محمدرضا جعفری  یا تعویضی این تیم نیز ۲ گل زد.

در این بازی جاگدیپ سینگ نیز برای هند یک گل به ثمر رساند تا میزبان سال آینده این رقابت ها  بدون کسب حتی یک امتیاز به بازی های خود پایان دهد.

در ادامه رقابت ها این گروه و از ساعت ۱۷:۱۵  نیز تیم های تایلند  و کره جنوبی در مجموعه ورزشی حافظیه به دیدار هم رفتند.

در این دیدار  که با تساوی ۲ بر ۲ به پایان رسید ، برای تیم کره جنوبی لی جونگ یوک ۲ گل به ثمر رساند و برای تیم تایلند نیز  تاناکورن پورنرامدت  و  واتانا کلومجیت  هر کدام یک گل زدند.

گفتنی است در این گروه تیم اندونزی امروز استراحت داشت و این در حالی است که این تیم با کسب ۹ امتیاز از سه بازی گذشته خود جواز حضور در مرحله دوم را کسب کرده و بازی آخر این تیم مقابل کره جنوبی برای آنها از حساسیت کمتری برخوردار است.

در گروه یA این رقابت ها نیز پس از تیم اندونزی صدر نشین ، تیم های کره جنوبی، منتخب فارس، تایلند و هندوستان قرار دارند.

در رقابت های  گروه B  نیز دو تیم مالزی  و  سریلانکا  از ساعت ۱۵  در مجموعه ورزشی حافظیه با هم دیدار کردند که در این دیدار تیم مالزی با نتیجه ۲ بر یک تیم سریلانکا را پشت سر گذاشت .

برای تیم مالزی محمد ریدوان ۲ گل به  ثمر رساند و ماحمد شابر نیز تک گل تیم سریلانکا را وارد دروازه مالزی کرد.

از رقابت های گروه B مسابقات فوتبال دانش آموزان آسیا نیز از ساعت۱۷:۱۵  تیم های ایران و  چین  در مجموعه ورزشی بعثت  به مصاف هم رفتند .

در این دیدار که به صورت مستقیم از شبکه استانی فارس و امید پخش شد، عرشیا عباسی در دقیقه ۴۲ برای ایران یک گل به ثمر رساند و این بازی با همین نتیجه به پایان رسید .

در پایان بازی های روز چهارم تیم ایران با کسب ۶ امتیاز از ۲ بازی خود در صدر گروه B  قرار گرفت و تیم های چین ، مالزی و سریلانکا نیز در رتبه های دوم تا چهارم قرار گرفته اند.

فردا و در روز پایانی مرحله گروهی ،بازی تیم ها به صورت همزمان انجام خواهد شد و بر همین اساس از گروه  اول این رقابت ها و  از ساعت ۱۵ ،تیم های فارس  و تایلند  در مجموعه ورزشی بعثت  و تیم های کره جنوبی  و  اندونزی نیز در  مجموعه ورزشی حافظیه با هم دیدار خواهند کرد.

در گروه دوم رقابت ها نیز  هر دو بازی به صورت همزمان و از ساعت۱۷:۱۵ انجام خواهد شد که بر همین اساس تیم های ایران و  سریلانکا  در مجموعه ورزشی بعثت  با هم دیدار می کنند و تیم های چین و  مالزی نیز در مجموعه ورزشی حافظیه به مصاف هم می روند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار