t_page
کد خبر: ۹۰۲۶
تاریخ انتشار: ۲۳ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۹:۵۴
مسئول مرکز آموزش کوثر سپاه:
مسئول مرکز آموزش کوثر سپاه با بیان اینکه کار فرهنگی را نباید با نگاه مادی و سودآوری انجام داد گفت: شهدای گمنام مدفون در دانشگاه ها سرمایه بی پایان معنوی در دانشگاه است.
به گزارش سید حمیدرضا اشرفی/خبرنگار "عصر فارس"؛ جواد ملکی در کارگاه بازخوانی رسالت های پاسداری از انقلاب اسلامی دوره تربیتی، تشکیلاتی شهید علی اکبر پیرویان ویژه کادر ناحیه بسیج دانشجویی فارس و مسئولان دفاتر بسیج دانشجویی این استان اظهار داشت: ما باید به این یقین برسیم که منشا، منبع، اصل و فرع همه علوم، اهل بیت(ع) هستند.

وی با تاکید بر واردکردن سیره اهل بیت(ع) در مجامع دانشگاهی افزود: باید پاسدار اصول تغییرناپذیر "نه شرقی، نه غربی" باشیم.

مسئول مرکز آموزش کوثر سپاه بر وحدت حوزه و دانشگاه تاکید و تصریح کرد: دشمن نمی خواهد حوزه و دانشگاه به هم برسند و در این راستا برنامه ریزی می کند.

ملکی با بیان اینکه مراکز حوزوی و دانشگاهی را باید به هم پیوند داد گفت: دشمن دست از سر ملت ایران برنخواهد گذاشت از این رو باید مراقب باشیم.

وی در ادامه با تاکید بر گنجاندن مخاطب شناسی در برنامه ها بیان داشت: کار فرهنگی را نباید با نگاه مادی و سودآوری انجام داد.

مسئول مرکز آموزشی کوثر سپاه با اشاره به خاکسپاری شهدای گمنام در دانشگاه ها، این اقدام را بسیار خوب و اثرگذار توصیف و خاطرنشان کرد: شهدای گمنام مدفون در دانشگاه ها سرمایه بی پایان معنوی در دانشگاه است.

ملکی با بیان اینکه مقام دانشجوی شهید را باید پاس داشت ادامه داد: در دانشگاه ها باید فریضه امربه معروف و نهی از منکر را ترویج داد و در این راستا نیز اقدامات لازم صورت گیرد.

وی با بیان اینکه بسیج افراد را به هدف غایی می رساند، بر جذب حداکثری در بسیج دانشجویی تاکید کرد و اظهار داشت: توجه به مخاطب، ارباب رجوع، شنیدن حرف های آن ها و پاسخ خوب نیز در تشکیلات باید مدنظر قرار گیرد.

مسئول مرکز آموزش کوثر سپاه با بیان اینکه عزت در تشریفات نیست و با آن به دست نمی آید اضافه کرد: ساده زیستی یکی از راه های رسیدن به عزت است.

ملکی در بخش دیگری از سخنان خود بر استفاده از فکر باتجربه ها و پیشکسوتان و راهنمایی و مشاوره های این عزیزان در کارهای تشکیلاتی تاکید کرد.

در این کارگاه که با پرسش و پاسخ همراه بود، مسئولان دفاتر بسیج دانشجویی استان فارس و کادر این ناحیه به بیان نظرات و پیشنهادات خود در مورد رسالت های پاسداری از انقلاب اسلامی پرداختند.

انتهای پیام/


نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار