t_page
کد خبر: ۹۱۰۰
تاریخ انتشار: ۱۶ آبان ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۹
فرمانده نیروی دریایی سپاه به آمریکا هشدار داد
فرمانده نیروی دریایی سپاه ضمن هشدار به آمریکایی‌ها گفت: آمریکایی‌ها در دریا که نقطه قوت آن‌ها بوده و هست اعتراف قطعی دارند که ما در برابر نیروی دریایی سپاه شکست خورده هستیم. این را وزیر دفاع امریکا می‌گوید نه یک روزنامه و سیستم تبلیغاتی.

به گزارش عصر فارس، دریادار علی فدوی فرمانده نیروی دریایی سپاه در گفت وگو با صداوسیما اظهار داشت: آمریکا دارای یک نیروی نظامی دریا پایه است. از آنجا که سرزمین آمریکا فاصله زیادی با همه جای دنیا دارد به ناچار برای اینکه شیطنت‌ها و برنامه‌هایش را عملی کند متکی به نیروی دریایی است.

وی ادامه داد: نیروی دریایی امریکا یک ارتش کامل است یعنی هم نیروی دریایی است و هم نیروی هوایی با ناوهای هواپیمابر و هم نیروی زمینی با تفنگداران دریایی. در واقع امریکایی‌ها همه توان و ارتش را بر پشت ناوهایشان گذاشته‌اند و در نقاط مختلف دنیا شرارت می‌کند.

فرمانده نیروی دریایی سپاه با اشاره به این مطلب که مقامات امریکا در معرض تبلیغات و عملیات روانی نیستند، بیان کرد: آمریکایی‌ها در دریا که نقطه قوت آن‌ها بوده و هست اعتراف قطعی دارند که ما در برابر نیروی دریایی سپاه شکست خورده هستیم. این را وزیر دفاع امریکا می‌گوید نه یک روزنامه و سیستم تبلیغاتی.

وی گفت: می‌گویند ما در موضعی هستیم که باید توانی درست کنیم که برای ایران توان بازدارنده داشته باشد. این بالاترین حد ممکنی است که یک نیروی نظامی در مخیله اش هست.

به گفته فرمانده نیروی دریایی سپاه، اولین چیز توان دفاعی است و بعد رسیدن به توان بازدارندگی. امریکایی‌ها می‌گویند ما دنبال این هستیم که در برابر ایران توان بازدارنده ایجاد کنیم خودمان و هم پیمانان اروپایی و منطقه‌ای.

فدوی افزود: دریادار فدوی افزود: آمریکایی‌ها می‌دانند که اگر در خلیج فارس کوچکترین اهمالی بکنند صورت مسئله شان پاک می‌شود. وقتی ناوی غرق شود صورت مسئله پاک می‌شود! مهم این است که ما به تکالیفی که داریم، مردم ما، نیروهای مسلح ما خواص ما، مسئولین ما به تکالیفشان عمل کنند اگر ما به تکالیف عمل کنیم خداوند بار‌ها در قرآن می‌فرماید: امکان ندارد خدا در وعده اش تخلفی کند.

وی یادآور شد: مهمترین متحد استراتژیک امریکا رژیم صهیونیستی است چه قدر به توان بازدارندگی در مقابل ما رسیده؟ یکی از کارهایی که نباید کرد مخصوصا در رسانه‌ها این است که نباید اسم رژیم منحوس و کشورهای منطقه که در خدمت امریکا هستند را ببرید به قول حدیث معروف المومن کل شی لاشی وقتی خود شیطان بزرگ هیچ نیست، طبیعتا نباید حرفی از این شیطانک‌هایی که پیرو شیطان بزرگ هستند زد.

انتهای پیام/

نام:
ایمیل:
* نظر: