t_page
کد خبر: ۹۱۰۷
تاریخ انتشار: ۱۷ آبان ۱۳۹۶ - ۲۲:۴۲
فرماندار کازرون در جمع راهپیمایان روز 13 آّبان:
وی افزود: جنگ امروز جنگ رودرو و فیزیکی نیست، پس دانش آموزان با دانش خود و با استفاده از نیروی ایمان باید در مقابله با استکبار جهانی بایستند.

مراسم استکبار ستیزی دانش آموزان کازرونی از محل دبیرستان شهید بستانپور تا مجموعه ورزشی شهدای این شهر برگزار شد.

به گزارش ایمان مرتجز/ عصر فارس، مراسم بزرگداشت و راهپیمایی 13 آبان با حضور گسترده دانش آموزان، مسئولان و اقشار مختلف مردم این شهر برگزار شد.

دانش آموزان و مردم شهید پرور کازرون با شرکت در راهپیمایی 13 آبان حمایت خود را از نظام مقدس جمهوری اسلامی به نمایش گذاشته و بار دیگر مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی کوبیدند.

سیدکمال علوی، فرماندار شهرستان کازرون، در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دانش آموز و تسلیت ایام اربعین حسینی با بیان اینکه 13 آبان یکی از روزهای سرنوشت ساز و تاریخی انقلاب اسلامی است، اظهار داشت: این روز منشا تحولاتی در روند تاریخی کشور شد و پایه های استقلال و استکبارستیزی کشور را شکل داد.

وی گفت: 13 آبان روز تجلی دوباره آزادگی، شجاعت و غیرت انقلابی مردم ایران است.

علوی با بیان اینکه آمریکا از رشد انقلابی دانش آموزان بیمناک است، افزود: عزت، رفاه و استقلال این کشور در سایه ایستادگی در مقابل استکبار جهانی بدست آمده است.

فرماندار شهرستان کازرون با اشاره به اینکه امروز نظام ما در اوج اقتدار است، اظهار داشت: در معادلات بین المللی امروز کشور ایران به عنوان کشوری تاثیرگذار مورد توجه دیگر کشورهای جهان است.

علوی با بیان اینکه دشمنان می دانند که از طریق نظامی توان شکست ایران را ندارد، گفت: امروز راه مبارزه با کشور ما را از طریق جنگ نرم و ناامید کردن جوانان نسبت به ارزشهای انقلاب می جویند و بی شک پای بندی شما به ارزشهای انقلاب و گوش دادن به فرامین مقام معظم رهبری و پاسداشت خون شهدا، خواب دشمنان را آشفته می کند.

فرماندار کازرون خطاب به دانش آموزان گفت: آنچه امروز برای شما مهم می باشد، این است که به علم بپردازید، زیرا اقتدار حقیقی یک ملت بزرگ در گرو علم و دینداری است.

همچنین عباسی، مدیر آموزش و پرورش کازرون، در حاشیه این مراسم گفت: دانش آموزان امروز با دو ابزار تقوا و بصیرت و استفاده از علم روز می توانند با دشمنان قسم خورده ایران اسلامی مقابله کنند.

وی افزود: جنگ امروز جنگ رودرو و فیزیکی نیست، پس دانش آموزان با دانش خود و با استفاده از نیروی ایمان باید در مقابله با استکبار جهانی بایستند.

شرکت کنندگان در راهپیمایی۱۳ آبان با سردادن فریادهای مرگ بر آمریکا در قطعنامه پایانی تاکید کردند: عیان شدن چهره بی‌نقاب آمریکای جهانخوار در مقابله با انقلاب اسلامی و مردم ایران برای چندمین بار نشان داد که آمریکا همچنان غیرقابل اعتماد است.

گفتنی است در این مراسم برنامه های متنوعی همچون سرودهای همگانی، اسب دوانی، اجرای ورزش باستانی، نمایش حرکات رزمی، ایستگاه نقاشی، پرواز پهپاد و ... توسط دانش آموزان اجرا شد و شور و نشاط خاصی به مراسم بخشید.


نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار