t_page
کد خبر: ۹۱۳۳
تاریخ انتشار: ۰۳ آذر ۱۳۹۶ - ۲۲:۲۳
فرماندار شیراز: بیشترین توجهات به بخش ارژن صورت گرفته است
به گزارش عصر فارس به نقل از روابط عمومی فرمانداری شیراز، در مراسمی با حضور مدیرکل سیاسی اجتماعی و انتخابات استانداری فارس، فرماندار شیراز، معاونین فرمانداری شیراز ، مسئول حراست فرمانداری، بخشداران جدید و سابق ارژن و جمعی از مقامات محلی و استانی، آیت هوشمندی به عنوان بخشدار جدید ارژن معرفی شد.
عالیشوندی فرماندار شیراز نیز در این آئین اظهار داشت: همگان باید در جهت توسعه عمران بخش ارژن تلاش کنند، چراکه امنیت، رفاه و آسایش حق مسلم مردم این منطقه است.
وی با  بیان اینکه بیشترین توجهات به بخش ارژن صورت گرفته است، خاطرنشان کرد: با بازدید ماهیانه 2بار از بخش ارژن تلاش شد در حد توان مسائل و مشکلات مردم منطقه حل و فصل شود که امیدواریم این بخش از کم برخورداری به سوی برخورداری حرکت کند.
دکتر عالیشوندی فرماندار شیراز گفت: فضلی نیا یک نیروی ارزشمند برای وزارت کشور است .ایشان مدیری توانمند و با صداقتی است و باید مجموعه استانداری فارس از این مرد عرصه خدمت استفاده نماید.کارها و خدمات  ارزنده در بخش محروم ارژن اجر اخروی برای ایشان در نزد خدا خواهد داشت.
وی گفت : هر دوماه یکبار در بخش ارژن حاضر شده ام و تمامی امورات مردم را در معیت خود مردم که همانا ولی نعمتان این مرز و بوم هستند دنبال کرده ام. فرماندار شیراز  برای آقای هوشمندی نیز ارزوی توفیق نمود
ایشان افزود: مهم نیست که چه کسی بخشدار می شود بلکه مهم جلب رضایتمندی مردم نسبت به نظام جمهوری اسلامی ایران است  که مسؤولان باید در این جهت تلاش خود را انجام دهند.
در آئین تکریم و معارفه بخشداران جدید و سابق ارژن، مدیر کل سیاسی اجتماعی و انتخابات استانداری فارس ضمن تقدیر از زحمات قاسم فضلی نیا بخشدار سابق، اظهار داشت: بخشداران به عنوان نماینده دولت در خط مقدم خدمت به مردم هستند و انتظار می رود که آنان با آمادگی کامل در این مسؤولیت خطیر حاضر شوند.
سید یحیی هاشمی افزود: بخشداری در حد استانداری و فرمانداری امکانات در اختیار ندارد و باید در حد همین امکانات موجود از بخشداران توقع کار داشت.
وی خاطرنشان کرد: بخشدار را باید با بخشداری در حد خودش مقایسه کنیم نه با بخشدار یک شهر بزرگ و مطالباتمان باید از وی منطقی باشد.

این مقام مسؤول با اشاره به ویژگی های خاص بخش ارژن تصریح کرد: بخش ارژن در ورودی چند استان قرار گرفته است و از این جهت بار سنگینی در پذیرایی از میهمانان، مسائل اشتغال، گردشگری و... بر دوش دارد.
هاشمی همچنین گفت: بخش ارژن در ایام تعطیلات مرکز مناسبی برای گردشگری مردم است و بخشدار این منطقه می تواند از ظرفیت های بسیار این بخش در این حوزه استفاده کند.
وی ماموریت اصلی نمایندگان دولت را در استان ها جلب و جذب سرمایه گذار، ایجاد اشتغال، رونق اقتصادی و... دانست و اظهار داشت: دولت به کمک مردم می تواند این امور را پیش ببرد که ایجاد امنیت برای سرمایه گذاران از وظایف اصلی دولت است.
مدیر کل محترم سیاسی و انتخابات استانداری فارس گفت :  شرکت ۹۰ درصدی در انتخابات مردم نشانه رضایتمندی مردم در منطقه هست و این یعنی مسئولین در خدمت برای ایجاد رضایت مندی مردم تلاش زیادی کرده اند.
وی گفت:  بخشداران در خط مقدم  خدمت رسانی هستند .اختیارات بخشداران در حد امکانات خود قابل قیاس است و ارزیابی منطقی در این منطقه نشان از مطلوبیت کار بخشدار ارژن بوده است.
با توجه به نزدیکی شهر خان زنیان، این مسیر توانسته بحث گردشگری و ورودی شهرستان شیراز را در ایجاد یک مکان مناسب با ایجاد امنیت و آسایش به خوبی انجام دهد.
خوشبختانه کارهای بسیار خوبی در ارژن به دلیل عملکرد کل مجموعه دولتی همراه با حمایت بخش خصوصی در حال انجام است که این کارها موجبات توسعه بیشتر منطقه را به دنبال خواهد داشت.

در ادامه بخشدار سابق ارژن نیز در سخنانی اظهار داشت: اگر کار را برای قرب الهی و به نیت خیرخواهی به مردم انجام شود، قطعا نتیجه مثبتی خواهد داشت.
قاسم فضلی نیا افزود: نخستین کاری که در بخش ارژن انجام دادم ایجاد وفاق و همدلی بین مردم منطقه بود که به لطف خدا همگی با تلاش مضاعف در حال حاضر برای بخش ارژن در حال خدمت هستند.
وی خاطرنشان کرد: اگر مسؤولیت می گیریم باید به قصد خدمت باشد که این خدمت نیز باید با برنامه ریزی صورت گیرد.
بخشدار سابق ارژن با اشاره به خدمات دوران مسؤولیت خود در این بخش گفت: ساماندهی بازارچه بخش ارژن، گازکشی 75درصدی بخش کم برخوردار، انجام امور عمرانی روستاها از جمله بهسازی آنان، پی گیری مشکل گنبد نمکی در کهمره سرخی  و... از جمله اقدامات ما در این بخش بود.
فضلی نیا همچنین گفت: پی گیری مشکلات آب روستاهای بخش ارژن، پی گیری تامین اعتبار برای برخی از روستاها و تامین اعتبار قرارداد حفر چاه برای روستاها و... از دیگر اقدامات بخشداری در این 3سال بود.

وی به مشارکت 94 درصدی مردم ارژن در انتخابات اشاره کرد و گفت: قدر این مردم را باید دانست که با خدمت به آنان می توان قدردان آنان بود.
هوشمندی بخشدار جدید ارژن : دولت توانسته با مدیریت صحیح زمینه توسعه را نسبت به گذشته فراهم  کند.
من آماده ام ارژن را سبز تر از سبزی گذشته بسازم.
ایشان از اعتماد فرماندار شیراز و مجموعه سیاسی استانداری فارس  و استاندار محترم تشکر نمود و گفت : جواب این اعتماد را با ارائه عملکردم در این منطقه و خدمتگزاری به مردم خواهم داد .من از جنس همین مردمم و مشکلات مردم مشکل من و مجموعه بخشداری خواهد بود.
بخشدار جدید بخش ارژن نیز در این آئین اظهار داشت: نفس تحول را همه می دانند که از آثار الهی و آفرینش است، برای هر آمدنی رفتنی است و خوش به حال کسانی که سنت صالح و نیک از خود به جا بگذارند.
آیت هوشمند افزود: اگر انسان بتواند در مسیر خدمت به مردم سالم و اثرگذار باشد جامعه خوب خواهد شد و اگر در جامعه تنگناهایی وجود دارد دستگاهها باید با وسواس بیشتری کار را ادامه دهند.
وی خاطرنشان کرد: امروز ایران امن ترین، آرام ترین و به وجه ترین روزگار خود را می گذراند، دولت دولتی مقتدر و اهل تدبیر است که توانسته مشکلات داخلی و خارجی در حد توان برطرف کند.
بخشدار جدید ارژن همچنین گفت: از مردم و معتمدان بخش ارژن می خواهم که یاریگر بنده در حل مشکلات و مسائل منطقه باشند.
هوشمندی تصریح کرد: آمده ام به کمک یکدیگر ارژن را سبزتر از سبزی امروز ببینیم و قول می دهم آنچه هست را به سوی وضعیت مطلوبتر پیش ببرم
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار