t_page
کد خبر: ۹۱۳۷
تاریخ انتشار: ۰۵ آذر ۱۳۹۶ - ۰۰:۱۵
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس فارس خبر داد؛
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس فارس در نشست هم‌اندیشی فرماندهان ارشد نظامی، انتظامی و پیشکسوتان دفاع مقدس، از تدوین دانشنامه نقش استان فارس در دفاع مقدس و اطلس یگان‌های نظامی خبر داد.
به گزارش خبرنگار عصر فارس از شیراز، سرهنگ حمیدرضا گرامی، مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس فارس در نشست هم‌اندیشی فرماندهان ارشد نظامی، انتظامی و پیشکسوتان دفاع مقدس که امروز با حضور سردار سرتیپ بسیجی "بهمن کارگر" رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در شیراز برگزار شد، از از تدوین دانشنامه نقش استان فارس در دفاع مقدس خبر داد و گفت: همچنین اطلس یگان‌ها نیز در حال تدوین است که این مهم با هماهنگی سپاه، ارتش و نیروی انتظامی برای جمع آوری اطلاعات در حال انجام است.
وی به ساخت مرکز فرهنگی دفاع مقدس استان فارس اشاره کرد و اظهار داشت: امروز از نظر فیزیکی ساختمان گالری، محوطه، سالن روباز آمفی‌ تئاتر، سالن اسناد، کتابخانه و تجهیزات سخت افزاری به اتمام رسیده است.
گرامی به فعال کردن یک تیم هنری توانمند در استان فارس و شناسایی 850 سوژه طی 10 ماه گذشته اشاره کرد و افزود: با هماهنگی صورت گرفته و فعالیت گروه‌های هنری آماده انعقاد قرارداد برای ساخت و نصب این آثار در گالری هستیم.
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس فارس ضمن درخواست ما از مسئولان کمک برای تسریع در افتتاح مرکز فرهنگی دفاع مقدس استان فارس و همچنین ساخت شهرک سینمایی در راستای اشاعه بیشتر فرهنگ ایثار و شهادت تصریح کرد: برنامه‌ریزی می‌کنیم که مرکز فرهنگی نیز در بازدیدهای گردشگران مورد توجه قرار گیرد.
نام:
ایمیل:
* نظر: