t_page
کد خبر: ۹۱۴۸
تاریخ انتشار: ۰۷ آذر ۱۳۹۶ - ۲۲:۵۶
مدیرکل آموزش و پرورش فارس خبر داد:
مدیرکل آموزش و پرورش استان فارس گفت: با تخصیص اعتبار لازم زمین چمن مصنوعی کازرون و قائمیه‌ تکمیل می‌شود.
به گزارش ایمان احمدی/ عصر فارس؛ حمیدرضا آذری عصر امروز در آیین افتتاح المپیاد درون مدرسه‌ای دبیرستان فاطمه‌زهرا(س) قائمیه اظهار داشت: زیربنای توسعه، پیشرفت و  هر فعل و انفعالی سلامتی است.
وی با بیان اینکه الفبای زندگی سلامت است، گفت: در مقایسه با سال‌های گذشته سبک زندگی تغییر کرده و اگر نتوانیم خود را هماهنگ کنیم مشکلات زیادی برای ما به وجود می‌آید.
رئیس آموزش پرورش قائمیه  نیز در این مراسم، المپیادهای ورزشی درون مدرسه‌ای  را راهی برای افزایش روحیه تعامل و همکاری در بین دانش‌آموزان دانست و اظهار‌کرد: هدف از برگزاری المپیادهای ورزشی ایجاد شور و نشاط در بین دانش‌آموزان است.
سید قاسم تقوی  با بیان اینکه اگر بخواهیم جامعه سالم و مسوولیت‌پذیر باشد باید دغدغه نظام و دولت اولویت قرار دادن آموزش و پرورش باشد، اظهارکرد: آینده ایران اسلامی با عزم جهادگونه معلمان و فرهنگیان در مسیر درست هدایت می‌شود.
وی افزود : برای انجام کار باید از قالب شعار باید بیرون بیاییم و به صورت کاربردی و عملی کار کنیم.
تقوی با اشاره به اینکه ۱۵ فضای آموزشی موجود در بخش چنارشاهیجان وضعیت مناسبی ندارند خواستار کمک اداره کل شد و افزود: با توجه به اینکه ۶۵ درصد نیروهای ما غیر بومی است یک مجموعه رفاهی در منطقه می‌تواند مفید واقع شود.
در حاشیه این آیین آذری از کمک مالی برای تکمیل زمین چمن مصنوعی کازرون خبرداد و افزود: با اختصاص اعتبار به زمین چمن مصنوعی قائمیه در آینده نزدیک تکمیل می‌شود.

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار