t_page
کد خبر: ۹۱۹۲
تاریخ انتشار: ۰۶ دی ۱۳۹۶ - ۲۳:۵۸
قالب جدید فتنه تشریح شد؛
کریمی قدوسی گفت: در سخنرانی‌هایشان می‌گویند باید فلان کار را بکنیم، در حالی که رهبر انقلاب در ماه رمضان به آقای روحانی فرمودند: «خب این کارها را چه کسی باید انجام بدهد؟» آنها زمانی برای نابودساختن کشور تحصن می‌کردند ولی امروز دیگر کار نمی‌کنند.
به گزارش عصر فارس، محور سخنان کریمی قدوسی بدین شرح است:
♦️قبل از پیروزی انقلاب اسلامی در دوران حاکمیت طاغوت، ۵۳ خانواده ثروت و قدرت در این کشور وجود داشت که این ۵۳ فامیل با دربار طاغوت، سناتورهای زمان شاه، برخی از نمایندگان مجالس وقت و گذشته آن زمان، برخی از فرماندهان عالی‌رتبه، سران سازمان جهنمی ساواک و مهدو‌ی‌ها در ارتباط بودند.

♦️با پیروزی انقلاب، ریشه این ۵۳ فامیل قدرت به‌صورت ۱۰۰ درصدی در انقلاب کنده شد. برخی از اینها فرار کردند، برخی از اموالشان مصادره شد و برخی هم به دادگاه سپرده شدند. با اموال مصادره شده آن‌ها بنیاد مستضعفین شکل گرفت.

♦️ریشه #فتنه_۸۸ به فامیل‌های ثروت و قدرتی که بعد از انقلاب به‌وجود آمد، بازمی‌گردد، تعداد فامیل‌های ثروت و قدرت کنونی بیشتر از ۵۳ است و بیشتر هم می‌شود.

♦️بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، آن روز به مسئولان اعلام کردند «جمهوری اسلامی ایران، پرچمدار انقلاب‌های جهانی است. اگر خوب درک کنید که در چه کشوری حضور دارید، تمام وجودتان را وقف خدمت برای مردم می‌کنید. اما اگر پی مال‌اندوزی و تشکیل حزب و قدرت بروید، مرتکب گناهی بزرگ شده‌اید که نابخشودنی است.»

♦️سران فتنه برای حفظ موقعیتشان حتی از دشمنان انقلاب هم کمک خواستند و با ناتو هم ارتباط برقرار کردند و خواهان حمله نظامی به ایران برای دفاع از مردم ایران شدند.

♦️محمد خاتمی مأموریت داشت برای جلب رضایت ملک عبدالله برای همکاری با ایران در فتنه و انتخابات به عربستان برود. نوار صوتی این سند موجود است. تا چشم ملک عبدالله به خاتمی افتاد گفت "چرا از انتخابات ریاست جمهوری ایران انصراف دادی؟ مشکلات ما در ایران فقط به دست تو و هاشمی حل می‌شود" و در ادامه خاتمی به ملک عبدالله گفت "اعلی حضرتا! این آقای موسوی همان شخصی است که شما دنبالش می‌گردید‌."

♦️۳۰ نفر از نمایندگان مجلس خدمت رهبر معظم انقلاب رسیدیم و خواستار محاکمه سران فتنه شدیم. ایشان فرمودند «آن جماعتی که ۲۴ خرداد به تهران آمدند، خیلی از آنها را می‌شناختم اما آنها را در وقایع روز عاشورا ندیدم.» ایشان در واقع می‌خواستند تا مردم، فتنه‌گران واقعی را بشناسند و باعجله با فتنه‌گران برخورد نکردند.

♦️در سخنرانی‌هایشان می‌گویند باید فلان کار را بکنیم، در حالی که رهبر انقلاب در ماه رمضان به آقای روحانی فرمودند: «خب این کارها را چه کسی باید انجام بدهد؟» آنها زمانی برای نابودساختن کشور تحصن می‌کردند ولی امروز دیگر کار نمی‌کنند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار