t_page
کد خبر: ۹۲۱۹
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۳۹۶ - ۰۰:۰۰
رئیس کل دادگستری فارس:
القاصی‌مهر با تاکید براینکه حساب معترضان صنفی از اغتشاشگران جدا است، گفت:‌ با افرادی که به بهانه اعتراض صنفی دست به اغتشاش زده و اقدام به برهم زدن نظم عمومی می‌کنند مطابق قانون برخورد می‌شود.
به گزارش عصر فارس، علی القاصی‌مهر، رئیس كل دادگستری فارس با قدردانی از مردم فارس که با درک سیاسی و آگاهی، صف خود را از مخلان نظم عمومی و معاندان نظام جدا کرده‌اند، گفت: با افرادی که از احساسات مردم در پیگیری حقوق صنفی سوء استفاده کرده و زمینه برهم زدن نظم و امنیت را ایجاد می‌کنند با سرعت و قاطعیت در چارچوب قانون برخورد خواهد شد.
وی با بیان اینكه دستگاه‌های قضایی، امنیتی و انتظامی اجازه نخواهد داد که مردم آلت دست عوامل داخلی و خارجی دشمنان انقلاب شوند، گفت: به حمد‌ الهی در استان فارس و شهر شیراز شاهد هیچ‌گونه تجمع سازمان یافته یا میدانی نبودیم اما برخی افراد که با انتشار مطالب گسترده در فضای مجازی و نشر فراخوان به تجمع‌های غیر قانونی و هنجارشکنی دعوت کرده‌اند مورد رصد و شناسایی قرار گرفته‌اند و تحت تعقیب قضایی قرار گرفته و می‌گیرند.
القاصی‌مهر با یادآوری اینكه اندک افراد فریب خورده دشمنان نیز دستگیر شده‌اند، گفت: متأسفانه پیگیری‌های صنفی مردم و انتقادات اقتصادی آنان زمینه تسویه حساب‌های ضد انقلاب داخل و خارج و سلطنت طلبان قرار گرفت و افراد معلوم‌الحال با همین عنوان اقدام به تحرکات ساختار شکن و تهییج مردم کردند که این افراد تحت اشراف کامل امنیتی مورد رصد قرار دارند.
رئیس كل دادگستری فارس با تاکید براینکه حساب معترضان از اغتشاشگران جدا است، گفت:‌ با افرادی که به بهانه اعتراض صنفی دست به اغتشاش زده و اقدام به برهم زدن نظم عمومی می‌کنند مطابق قانون برخورد می‌شود.
نماینده عالی قوه قضائیه در استان فارس با تأکید بر اینکه مردم باید نسبت به اقدامات اراذل و اوباش و ضد انقلاب داخل و خارج هوشیار و آگاه باشند، گفت: مردم باید به مانند سال ۸۸ با بصیرت خود خطوط را از معاندان جدا کنند.
القاصی‌مهر بیان کرد: متأسفانه شاهد شکل‌گیری شایعات و عملیات روانی دشمن هستیم و لازم است مردم نسبت به پیام‌های هدفمند روانی که به قصد تشویش اذهان منتشر می‌شود هوشیار باشند.
وی همچنین از اختصاص شعب ویژه رسیدگی به جرائم برهم‌زنندگان نظم و امنیت خبر داد و گفت: پرونده این افراد بدون هیچ اغماض رسیدگی خواهد شد چرا که اغماض به این افراد زمینه تجری بیشتر اخلال گران نظم و امنیت می‌شود.
رییس کل دادگستری استان فارس در ادامه تأکید کرد: این نظام با حضور و پشتوانه مردم شکل گرفته است و بی شک هیچ کس دلسوزتر از مردم برای حفظ و صیانت از دستاوردهای نظام نیست و نباید خلأهای ایجاد شده به واسطه مشکلات اقتصادی باعث جدایی مردم از نظام شود.
القاصی‌مهر همچنین رسالت مسئولان را خدمت به مردم دانست و یادآور شد: مسئولان و دولتمردان باید بدانند که با پشتوانه مردم در رأس امور قرار گرفته‌اند و باید خدمت به مردم را در اولویت اصلی خود به خصوص رفع مشکلات اقتصادی قرار دهند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار