t_page
کد خبر: ۹۲۸۲
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۶ - ۲۲:۴۸
سرپرست دانشگاه شیراز:
سرپرست دانشگاه شیراز گفت: در شرایط کنونی، دفاع از کشور ضروری است و نباید بگذاریم که دشمنان جنایت ها و نقشه هاي شومي را که بر سر برخي از کشورهای اسلامی مانند سوريه و عراق آورده اند، در ایران اسلامی اجرا کنند.
به گزارش عصر فارس، در مراسمی كه با حضور سرپرست دانشگاه شیراز، مسئول نهاد رهبری در دانشگاه، رئیس پایگاه استنادی علوم جهان اسلام و جمعی از اساتید دانشگاه شیراز در تالار دكترمصطفوی برگزار شد ؛ از زحمات دکتر مهرزاد منصوری تقدیر و دکتر محمد موذنی به عنوان مسئول جديد کانون بسیج اساتید دانشگاه شیراز معرفی شد.

دکتر حمید نادگران، سرپرست دانشگاه شیراز در این مراسم با اشاره به اینکه دشمنان به طور جدی در پی آسیب رسانی به انقلاب اسلامی می باشند، اظهار داشت: وظیفه همگان است که به صورت همه جانبه از این نظام و مملکت دفاع کنند.

وی تصریح کرد: تقریباً همه رشته ها و گرایش های دانشگاهی به صورت مستقیم یا غیرمستقیم با مسئله دفاع درارتباط است و بسیج اساتید با تشکیل گروه های پژوهشی می تواند در زمینه های مختلف دفاعی پیشرو باشد.

دکتر نادگران ، دانشگاه شیراز را دارای ظرفیت های فراوانی توصیف کرد و گفت: در شرایط کنونی، دفاع از کشور ضروری است و نباید بگذاریم که دشمنان جنایت ها و نقشه هاي شومي را که بر سر برخي از کشورهای اسلامی مانند سوريه و عراق آورده اند ، در ایران اسلامی اجراء کنند.


برچسب ها: عصر فارس
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار