t_page
کد خبر: ۹۲۹۲
تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۱۳۹۶ - ۲۳:۵۷
رهبر حکیم انقلاب در دیدار ۱۹ دی مردم قم، برای چندمین بار طی سالیان گذشته، به این نکته اشاره کردند که وقتی تذکری علنی به مسئولان می‌دهند یا مطالبه خود از آنان را به صورت علنی مطرح می‌کنند، ده‌ها بار آن تذکر و مطالبه را به صورت خصوصی و در جلسات با مسئولان مربوطه مطرح کرده‌اند‌.
به گزارش عصر فارس، رهبر حکیم انقلاب در دیدار ۱۹ دی مردم قم، برای چندمین بار طی سالیان گذشته، به این نکته اشاره کردند که وقتی تذکری علنی به مسئولان می‌دهند یا مطالبه خود از آنان را به صورت علنی مطرح می‌کنند، ده‌ها بار آن تذکر و مطالبه را به صورت خصوصی و در جلسات با مسئولان مربوطه مطرح کرده‌اند‌.

اما هدف  رهبر انقلاب از عمومی کردن مطالباتشان چیست؟

به نظر راقم این سطور، رهبر انقلاب وقتی مسئله‌ای را که مربوط به یک دستگاه است و قبلا به صورت خصوصی آن را مطرح کرده‌اند، عمومی می‌کنند، انتظارشان فعال شدن همه ظرفیت‌ها برای پیگیری آن مسئله از دستگاه مربوطه است. این ظرفیت‌ها می‌تواند شامل طیفی از گروه‌های مختلف مردم تا شخصیت‌ها و دستگاه‌ها و نهادهای دیگر باشد.

هدف از طرح عمومی مطالبات و تذکرات توسط #امام، فعال شدن همه ظرفیت #امت برای پوشاندن جامه عمل به آن مطالبه است.

بر فرد فرد ما واجب است که از خود سوال کنیم چقدر بر #مطالبات عمومی و علنی آقا از دستگاه‌ها در حوزه‌های مختلف اشراف داریم؟ چه ظرفیتی برای پیگیری این مطالبات داشته‌ایم و قصور کرده و فعالش نکرده‌ایم؟

سید یاسر جبرائیلی
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار