t_page
کد خبر: ۹۴۴۰
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۰:۰۵
سردار دکتر جوانی در جمع اساتید بسیجی فارس:
مشاور عالی سیاسی فرمانده کل و نماینده ولی فقیه در سپاه گفت: امروز حزب‌الله جزو قوی‌ترین ارتش‌های دنیاست و در طراز حزب‌الله، انصارالله، حشدالشعبی، فاطمیون، حسینیون نیز هسته‌های مقاومت هستند که امام(ره) به دنبال آن بودند و جبهه حق شکل می‌گیرد و هماوردهای جبهه انقلاب پرستیژ و ابهت دارد.
به گزارش عصر فارس، سردار دکتر جوانی در جمع اساتید بسیجی فارس در ویژه برنامه دهه فجر  در هیات انصارالمهدی سازمان بسیج اساتید فارس اظهار داشت: پرستیژ و ابهت جمهوری اسلامی از بزرگترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است.

وی افزود: امروز حزب‌الله جزو قوی‌ترین ارتش‌های دنیاست و در طراز حزب‌الله، انصارالله، حشدالشعبی، فاطمیون، حسینیون نیز هسته‌های مقاومت هستند که امام(ره) به دنبال آن بودند و جبهه حق شکل می‌گیرد و هماوردهای جبهه انقلاب پرستیژ و ابهت دارد.

مشاور عالی سیاسی فرمانده کل و نماینده ولی فقیه در سپاه گفت: جمهوری اسلامی در این 39 سال با ایده پشتوانه‌سازی اقتدار خود را پیدا کرده است و این موضوع بحث جابجایی تمدن را امیدوار کرده است .

سردار جوانی تصریح کرد: این پاداش حرکت انقلابی ملت ایران است و این حقانیت تفکر مهدوی است.

وی با بیان اینکه امروز آمریکا دست و پا می‌زند تا خود را بالا بکشد و اسرائیل در صدد تعویق نابودی خود است، گفت: این افتخار برای ایران ثبت خواهد شد که پرچمدار نابودی اسرائیل خواهد شد

سردار جوانی بیان کرد: امروز مشکل اصلی نارضایتی‌ها ذهنیت‌های اجتماعی است که باید به سمت اصلاح ذهنیت‌ها حرکت کنیم.


نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار