t_page
کد خبر: ۹۴۴۲
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۰:۴۷
اساتید بسیجی و بسیج اساتید استان فارس:
اساتید بسیجی و بسیج اساتید استان فارس در بیانیه‌ای تصریح کردند: ما دانشگاهیان پا به پای ملت فهیم ایران در راهپیمایی 22 بهمن تماشایی و به یادماندنی شرکت خواهیم کرد تا ضمن ادای تکلیف خود مشت محکمی بر دهان یاوه‌گویان باشد.
به گزارش عصر فارس، اساتید بسیجی و بسیج اساتید استان فارس در بیانیه‌ای با تبریک  فرارسیدن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی تصریح کردند: ما دانشگاهیان پا به پای ملت فهیم ایران در راهپیمایی 22 بهمن تماشایی و به یادماندنی شرکت خواهیم کرد تا ضمن ادای تکلیف خود مشت محکمی بر دهان یاوه‌گویان باشد.

متن این بیانیه بدین شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
پیروزی ملت بزرگ ایران در یوم الله ۲۲ بهمن ۱۳۵۷ که نشأت گرفته از باورها و اعتقادات دینی و مذهبی مردم بود، نشان داد با بیداری و حضور در صحنه، با تحمل مشقت و سختی و با نثار خون فرزندان پاک خود، نهالی را که از دهه ۴۰ به رهبری معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره)، به بار نشست، تجلی پیروی از ولایت فقیه و خلق حماسه بود.

خیزش عظیم و حضور مردم همیشه در صحنه با عزم و اراده‌ای بزرگ کاخ استبداد و تزویر را فرو ریخت و ” وَ نُرِیدُ أَنْ نَمُنَّ عَلَى الَّذِینَ اسْتُضْعِفُوا فِی الْأَرْضِ وَ نَجْعَلَهُمْ أَئِمَّةً وَ نَجْعَلَهُمُ الْوارِثِینَ ” تحقق یافت. و بهار در زمستان روییدن گرفت.


22 بهمن روز تجلی نور الهی و اراده ملتی به پا خاسته بر علیه ظلم و جور و استبداد رژیم ستمشاهی به رهبری یکی از سلاله پاک رسول الله و ذریه حضرت زهرا  در ایران اسلامی رقم خورد.

نظام جمهوری اسلامی برامده از رأی و نظر مردم با سیاست نه شرقی و نه غربی شکل گرفت و دشمنی نظام سلطه در این مدت 39 سال به دلیل استقلال‌طلبی و استکبارستیزی این ملت همیشه در صحنه و بابصیرت و ولایتمدری است.

نظام اسلامی باوجود تهدیدها و توطئه‌هایی از سوی نظام سلطه اعم از جنگ سخت، نیمه‌سخت، نرم و جنگ اقتصادی همچنان در حال پیشرفت و حرکت تکاملی خود به رهبری حکمیانه امام خامنه‌ای قرار داشته و می‌رود در پیچ تاریخی نقش تاثیرگذارانه در منطقه غرب آسیا بلکه در جهان ایفا کند.

امروزه دشمنان خارجی به همراهی نفوذی‌های داخلی خود برای کند کردن حرکت  رو به رشد نظام جمهوری اسلامی به دنبال فتنه القای ناکارآمدی نظام هستند؛ از این رو از قوای سه گانه انتظار می‌رود با روحیه انقلابی و مدیریت جهادی در ابعاد سیاسی، نظامی و تکنولوژی با عملیاتی کردن منویات مقام معظم رهبری را در اقتصاد مقاومتی و مبارزه با فقر فساد و تبعیض سرلوحه کار خود قرار دهند.

ما دانشگاهیان پا به پای ملت فهیم ایران در راهپیمایی 22 بهمن تماشایی و به یاد ماندنی شرکت خواهیم کرد تا ضمن ادای تکلیف خود مشت محکمی بر دهان یاوه گویان باشد.


برچسب ها: عصر فارس
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار