t_page
کد خبر: ۹۴۴۵
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۱
امت ولایتمدار کلان‌شهر شیراز، سومین حرم اهل بیت(ع) و دیار پهناور و ولایتمدار فارس امروز همزمان با مردم سراسر ایران، با شکوه حضور خود، حماسه‌ای دیگر از جنس اقتدار و همبستگی را به ثبت رسانیدند.
عصر فارس؛ حکایت یک بهمن و یک پیروزی نیست، حکایت یک عمر دلدادگی ملتی است که برای نظام و رهبرشان تا آخرین نفس ایستاده‌اند و جانشان را کف دست گذاشته‌اند. روایت بهمن‌ماه، زمستانی نیست، بهار است که هر روز شکوفه می‌دهد، آن‌ هم شکوفه‌های تازه‌تر و تازه‌تر.

امروز امت ولایتدمدارشهر شیراز، سومین حرم اهل بیت(ع) و دیار پهناور و ولایتمدار فارس همزمان با مردم سراسر ایران اسلامی، با شکوه حضور خود، حماسه‌ای دیگر از جنس اقتدار و همبستگی را به ثبت رسانیدند.

امروز جای جای این دیار شاهد حضور توفنده و حماسی مردم است تا بار دیگر با امام بت‌شکن خود تجدید بیعت کرده و بر دهان دشمنان اسلام بزنند.

امت ولایتمدار فارس با حضور حماسی‌شان باز هم نقشه‌های دشمنان را نقش بر آب کردند و دوباره به دشمنان فهماندند که مشکلات اقتصادی ذره‌ای نمی‌تواند ملت ایران را از آرمان‌های انقلاب و اسلام جدا کند.

امروز سالروز شور و حماسه است. سیل نسل‌های سوم و چهارم که با شور و شعف خاصی در میادین حاضر شدند تا طنین جاودان استقلال و آزادی و اقتدار انقلاب اسلامی در گوش تاریخ ماندگار شود.

 در راهپیمایی 22 بهمن باز هم این مشت‌های گره‌کرده در دفاع از انقلاب سر به آسمان کشید.

مردم انقلابی و عاشورایی  فارس  به میدان‌ها آمده‌اند تا صدای انقلاب اسلامی را به گوش جهانیان برسانند.

مردم انقلابی شیراز و شهرها و روستاهای فارس در طلیعه چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در یک جشن بزرگ، بار دیگر در زیر چتر ولایت با در دست داشتن پرچم سه رنگ ایران اسلامی، بانگ انقلاب را در گوش جهانیان فریاد کردند و این پیروزی بزرگ را به جشن و سرور نشستند.

امروز خانواده شهدا سردمدار این راهپیمایی بودند؛ همه آمدند تا دنیا بداند ایرانی هیچ‌گاه دست از عهد و پیمان خود برنمی‌دارد.

فریاد مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسراییل نوای ماندگاری بود که طنینی به ژرفای جهان را به خود تجربه کرد.

در قطار انقلاب همه اقشار حضور دارن و برای حمایت از انقلاب اسلامی به میدان آمدند.

بهار خجسته باد فراوان، این پیروزی خجسته باید این پیروزی، ای ایران ای مرز پرگهر، ای دشمن ار تو سنگ خاره‌ای من آهنم، در راه تو کی ارزشی دارد این جان ما پاینده باد خاک ایران ما و نوای مردمی الله اکبر که سلاح با صلابت فجرآفرینان وطن است 40 سال صلابت، اقتدار و شکوه را در مقابل چشم نمایان می‌کند.

البته مردم نسبت به مسؤولان نقد دارند و حضورشان در صحنه برای تنومند کردن درخت انقلاب اسلامی است ولی مشکلات‌شان را نمی‌توانند فراموش کنند؛ برجامی که نتیجه‌ای برای مردم نداشته و گرانی و بیکاری که مردم با آن دست و پنجه نرم می‌کنند.
برچسب ها: عصر فارس
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار