t_page
کد خبر: ۹۵۳۸
تاریخ انتشار: ۱۷ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۱:۱۲
بامداد امروز یک دستگاه خودروی پژو RD در خیابان 22 بهمن کازرون دچار آتش‌سوزی شد.
به گزارش روابط‌عمومی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کازرون، حریق این خودروی سواری که تیر برق برخورد کرده و دچار آتش‌سوزی شدیدی شده بود، توسط آتش‌نشانان اطفا شد.
مهدی صادق‌زاده با بیان اینکه آخرین حادثه مهم عملیاتی آتش‌نشانی کازرون روز شانزدهم ماه گذشته بود، اظهار کرد: از آن روز به بعد خوشبختانه به مدت یک ماه، حادثه جدی در سطح شهر گزارش نشد و آتش‌نشانان برای موارد دیگری مانند باز کردن در برای افراد محبوس، گیر کردن آسانسور و سایر حوادث غیرحیاتی به عملیات اعزام شدند.
✅ سپری شدن یک ماه بدون حادثه، گامی مثبت در تحقق شهر ایمن
مدیرعامل آتش‌نشانی کازرون سپری شدن یک ماه بدون حادثه را نتیجه فرهنگ‌سازی و تلاش سازمان در جهت ارتقای ایمنی سطح شهر دانست و افزود: امیدواریم این شرایط در کازرون ادامه داشته باشد و آتش‌نشانی به عنوان متولی اصلی ایمنی شهر و مردم به عنوان سرمایه‌های مهم اجتماعی دوشادوش در کنار هم در راستای ارتقای ایمنی شهر و شهروندان پیش برویم.
او همچنین با اشاره به نزدیکی به چهارشنبه‌سوری از مردم خواست مانند سال گذشته با رعایت مسائل ایمنی و پرهیز از اقدامات خطرآفرین در چهارشنبه آخر سال، ضمن حفظ سلامت خود، خانواده و همشهریان، در کمک به آتش‌نشانان برای حفظ ایمنی شهر و مردم همت گمارند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار