t_page
کد خبر: ۹۵۶۶
تاریخ انتشار: ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۳:۲۷
صادق فلاحی بخشدار خشت در مراسم افتتاح این پروژه روستایی با اشاره به نگاه ویژه دولت تدبیر و امید به حوزه گردشگری گفت :هر روستای که در بحث گردشگری و فضای سبز ورود پیدا کند تلاش خواهیم کرد از محل اعتبارات ، توجه ویژه به آن روستا داشته باشیم.
به گزارش محمود نوذری؛ مسعود برومند دهیار روستای امام زاده علی با اشاره به اعتبار ۳۰۰ میلیونی این پروژها گفت ؛ میدان های  ورودی بارون زنی ،  شهدا ، پارک _میدان حرم مطهر  طرح های هستند که با نگاه جهادی در مدت زمان ۲۰ روز با هدف زیبا سازی فضای روستا انجام شده است .

صادق فلاحی بخشدار خشت در مراسم افتتاح این پروژه روستایی با اشاره به نگاه ویژه دولت تدبیر و امید به حوزه گردشگری گفت :هر روستای که در بحث گردشگری و فضای سبز ورود پیدا کند تلاش خواهیم کرد از محل اعتبارات ،  توجه  ویژه به آن روستا  داشته باشیم.

مصطفی خادمی عضو شورای بخش خشت با اشاره به توریست پذیر بودن  روستای امام زاده علی افزود: هر ساله مسافران زیادی در تمامی فصول به ویژه نوروز از جاذبه های این روستا نظیر بارون زنی،  دره ی نیل شگفت انگیز و زیارت مرقد مطهر امام زاده علی بازدید می کنند و نیاز هست به این منطقه مسولین توجه ویژه کنند.

در پایان هدایت دهقان رئیس آموزش و پرورش بخش های خشت و کنارتخته با اشاره به تجهیز و بهسازی دبستان امام زاده علی گفت :نگاه آموزش پرورش این دو بخش  توجه ویژه به روستا و مناطق محروم   است
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار