t_page
کد خبر: ۹۷۸
تاریخ انتشار: ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۲ - ۱۶:۲۵
محمد كشتي‌آراي:نمی‌توان هیچ‌گونه توصیه‌ای در این زمینه داشت، زیرا قیمت طلا هر لحظه و هر ساعت می‌تواند تغییر کند. به عبارت دیگر، قیمت طلا در یک ساعت می‌تواند کاهش یابد و ساعت بعد دوباره بالا رود، بنابراین مردم باید با توجه به بنیه اقتصادی خود تصمیم بگیرند که طلا بخرند یا نه.
به گزارش عصر فارس به نقل از اقتصاد پرس، رییس اتحاديه کشوری طلا و جواهر گفت: دیروز قیمت طلا تا 108 هزار و 500 تومان سقوط کرد، اما از عصر روز گذشته قیمت طلا روند رو به رشدی داشته و امروز به گرمی 116 هزار تومان رسیده است.

محمد كشتي‌آراي اظهار داشت: کاهش قیمت‌ها تا ظهر روز گذشته بود و از عصر شاهد افزایش قیمت طلا در بازار بودیم.
 
وی در پاسخ به این سوال که با توجه به نوسان قیمت طلا، مردم طلا بخرند یا نخرند، تصریح کرد: نمی‌توان هیچ‌گونه توصیه‌ای در این زمینه داشت، زیرا قیمت طلا هر لحظه و هر ساعت می‌تواند تغییر کند. به عبارت دیگر، قیمت طلا در یک ساعت می‌تواند کاهش یابد و ساعت بعد دوباره بالا رود، بنابراین مردم باید با توجه به بنیه اقتصادی خود تصمیم بگیرند که طلا بخرند یا نه.

رییس اتحاديه کشوری طلا و جواهر عنوان کرد: وظیفه ما فقط اطلاع‌رسانی به شهروندان است و تصمیم‌گیر نهایی آنها هستند.
 
به گفته کشتی‌آرای، مردم می‌توانند شکایت‌های خود را از واحدهای طلافروشی به اتحادیه‌هایی که در هر شهر وجود دارد، تسلیم کنند و مطمئن باشند که همکاران ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن پرونده‌ها و شکایت‌ها را بررسی و رسیدگی می‌کنند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار