t_page
شکوفه های آخورک
شکوفه های آخورک
هنوز یک ماه و نیم به بهار مانده است، اما انگار امسال بهار زودتر سروکله اش پیدا شده است.
گلچین هفته
l_sar_ax
آرشیو
حسین ابوالپور؛
تشییع با شکوه شهدای تازه تفحص شده کازرون
صبح سه شنبه دو شهید تازه تفحص شده شهرستان کازرون برروی دستان مردم شهید پرور این شهرستان تشییع و پیکر پاک آنان در در روستاهای زادگاهشان به خاک سپرده شود.
محمدمهدی اسدزاده؛
نگرشی بر اقتصاد فرهنگ
عرصه فرهنگ، نه تنها می تواند سیاسیون را در رسیدن به قدرت و حفظ قدرت بسیار کمک کند، که می تواند عرصه پول سازی و ایجاد سرمایه در جامعه باشد.
فارس، رده ششم مسابقات کشوری هفت سنگ بانوان شد
در مسابقات کشوری هفت سنگ بانوان که در محل سالن شهدای کارگر آبادان برگزار شد، ۳۵۰ ورزشکار در قالب ۲۸ تیم شرکت داشتند که تیم استان فارس با حضور سه بازیکن ساناز اژدری، فاطمه محمدی و المیرا عوضی از قائمیه در این مسابقات شرکت کرد و در رده ششم ایستاد.
رو نمایی از کتاب شهید مدافع حرم سجاد دهقان
این کتاب که با دستان "حامد دهقان" فرزند شهید رونمایی شد، درباره شهید مدافع حرم "سجاد دهقان" می باشد که شامل زندگی نامه، وصیت نامه، خاطرات همرزمان و همسر شهید و دست نوشته های این شهید گرانقدر است.
به دلیل قرار گرفتن در مسیر مسافرین نوروزی از سراسر کشور و استفاده از فضای گردشگری و فرهنگی و همچنین بهره مندی از فضای معنوی سومین حرم اهل بیت (ع) شاهچراغ نیاز است تمامی دستگاههای اجرایی و خدمات رسان نسبت به برنامه ریزی در استقبال و مهمانوازی از این مسافرین تمامی تلاش خود را بکار گمارند.
محمدمهدی اسدزاده؛
شکوفه های آخورک
هنوز یک ماه و نیم به بهار مانده است، اما انگار امسال بهار زودتر سروکله اش پیدا شده است.
زینب صادقی؛
22 بهمن تماشایی کازرون
مراسم 22 بهمن به صورتی سنتی در کازرون به شکلی خاص برگزاری میشود.
زلیخا بنی ایمان؛
22 بهمن تماشایی شیراز